17/01/07
Edlira Mema, miss shqiperia 2005

18-vjeçarja nga Tirana, Edlira Mema, u zgjodh "Miss Shqipëria" në vitin 2005. Më pas gjimnazistja që studionte në shkollën "Ismail Qemali" u shpreh se, gjithnjë i ka pëlqyer arti pavarësisht se kishte menduar të studionte për Juridik. Sidoqoftë ajo nuk do t'i qëndronte dot larg ekranit dhe ne do ta shihnim gjithnjë e më shpesh në ekran. Herë si pjesë e spoteve të ndryshme publicitare e herë si pjesë e emisioneve të ndryshme televizive dhe gjithashtu edhe si prezantuese

Etichette: ,

 
Postuar ngaAurel Mucaj at 10:43 | Permalink |


0 Comments: